EnglishGermanPolish

Projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej Solarprojekt Construction

Skorzystaj z dofinansowania na instalację i bądź EKO!

Korzystanie z ekologicznych rozwiązań energetycznych jest coraz popularniejsze, a jednocześnie bardzo efektywne i korzystne finansowo. Rozwiązaniem o takim właśnie zastosowaniu są instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym energia słoneczna może zasilać urządzenia funkcjonujące w całym budynku. Zakres działania Przez naszą firmę realizowana jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznych na wszystkich etapach. Zaczynamy od pełnego audytu budynku oraz tworzenia kompletnego projektu, obejmującego instalacje solarne. Gotowy system dostarczamy do klienta, a następnie wykonujemy montaż paneli solarnych oraz jego uruchomienie. Dzięki temu minimalizujemy konieczność podjęcia działań po stronie klienta. Zalety Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to dopracowane systemy, które posiadają znacznie więcej atutów od klasycznych kolektorów słonecznych. Dzięki nim można w bardzo dużym stopniu ograniczyć konieczność korzystania z globalnej sieci energetycznej, uzyskując energię słoneczną odpowiadającą zapotrzebowaniu własnego systemu. Przekłada się to na korzyści finansowe dla inwestora oraz ekologiczne zalety dla środowiska, a funkcjonowanie systemu solarnego może być skuteczne i bezpieczne przez cały rok.

Planujesz budowę domu? Przemyśl fotowolt...

Planując budowę wymarzonego domu chcemy, aby był on funkcjonalny oraz służył nam przez długie lata. Inwestujemy w wiele ulepszeń, które poprawiają komfort naszego życia. Już na tym etapie planowania warto poważnie zastanowić się nad instalacją paneli fotowoltaicznych!
więcej »

Słońce - nieograniczona moc.

Słońce dostarcza nam każdego dnia ogromną ilość energii, którą coraz lepiej uczymy się wykorzystywać. Jednym ze sposobów na korzystanie z niej są panele fotowoltaiczne. 
więcej »

Odnawialne źródła energii - słońce, wiat...

Zapotrzebowanie na energię elektryczną i cieplną wzrasta z roku na rok, a surowce naturalne dostępne na naszej - i tak mocno już wyeksploatowanej - planecie w końcu się skończą. Stąd też od lat można zaobserwować wzrastające zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii.  Dziś opowiemy o tym jakie to źródła oraz które z nich możemy wykorzystywać w naszym kraju!
więcej »

Za nami kolejne, eksperckie spotkanie w ...

Za nami kolejne regionalne spotkanie w ramach projektu DeCarb pn. „Wspieranie przejścia na gospodarkę niskoemisyjną w regionach UE opartych na gospodarce węglowej”, realizowanego w ramach Programu INTERREG EUROPA.
więcej »
1 2 3

Nasi partnerzy

Nie znaleziono żadnego wyniku...

 

Dział handlowy: 519 474 623

Dział projektowy tel: 507 822 584