EnglishGermanPolish

Aktualności

Plan zagospodarowania przestrzennego a f...

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego określa przeznaczenie, a także warunki zabudowy, zagospodarowania terenu oraz rozmieszczenie  inwestycji celu publicznego. Jak plan zagospodarowania przestrzennego ma się do fotowoltaiki? 
więcej »

Zalety fotowoltaiki w czasie kryzysu.

Ceny prądu stale rosną i rosnąć niestety będą. W końcu dojdziemy do etapu, w którym wyczerpiemy nieodnawialne źródła energii. Dlatego cały świat stawia na rozwijanie możliwości pozyskania energii z odnawialnych źródeł energii. W Polsce nie jest inaczej! Energia słoneczna rozwija się coraz prężniej.
więcej »

Kredytowanie instalacji fotowoltaicznej

Planujesz zakup instalacji fotowoltaicznej, ale boisz się, że poważnie nadwyręży to Twój budżet domowy? Skorzystaj z możliwości skredytowania instalacji fotowoltaicznej na atrakcyjnych warunkach!
więcej »

Pracownik poszukiwany!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do naszego biura w Buczkowicach. Po więcej informacji zapraszamy do wpisu.
więcej »

Jak działa fotowoltaika?

Dziś przybliżymy nieco działanie całej instalacji fotowoltaicznej i wyjaśnimy, dlaczego same panele fotowoltaiczne nie dadzą nam prądu!
więcej »

Fotowoltaika się opłaca!

Niestety nabór na dofinansowanie w programie Mój Prąd został skrócony do 6 grudnia. Dlatego wychodzimy z inicjatywą i proponujemy:   - możliwości niskoprocentowego kredytowania, - możliwość dla rolników skorzystania z ulgi inwestycyjnej w wysokości 25%, prócz tego jest również ulga podatkowa na koniec roku.   Po szczegóły zapraszamy do kontaktu!
więcej »
1 2 3

 

Dział handlowy: 519 474 623

Dział projektowy tel: 507 822 584