EnglishGermanPolish

Aktualności

Planujesz budowę domu? Przemyśl fotowolt...

Planując budowę wymarzonego domu chcemy, aby był on funkcjonalny oraz służył nam przez długie lata. Inwestujemy w wiele ulepszeń, które poprawiają komfort naszego życia. Już na tym etapie planowania warto poważnie zastanowić się nad instalacją paneli fotowoltaicznych!
więcej »

Słońce - nieograniczona moc.

Słońce dostarcza nam każdego dnia ogromną ilość energii, którą coraz lepiej uczymy się wykorzystywać. Jednym ze sposobów na korzystanie z niej są panele fotowoltaiczne. 
więcej »

Odnawialne źródła energii - słońce, wiat...

Zapotrzebowanie na energię elektryczną i cieplną wzrasta z roku na rok, a surowce naturalne dostępne na naszej - i tak mocno już wyeksploatowanej - planecie w końcu się skończą. Stąd też od lat można zaobserwować wzrastające zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii.  Dziś opowiemy o tym jakie to źródła oraz które z nich możemy wykorzystywać w naszym kraju!
więcej »

Za nami kolejne, eksperckie spotkanie w ...

Za nami kolejne regionalne spotkanie w ramach projektu DeCarb pn. „Wspieranie przejścia na gospodarkę niskoemisyjną w regionach UE opartych na gospodarce węglowej”, realizowanego w ramach Programu INTERREG EUROPA.
więcej »
1 2 3

 

Dział handlowy: 519 474 623

Dział projektowy tel: 507 822 584