EnglishGermanPolish

Zalety inwestowania w wielkopowierzchniowe elektrownie fotowoltaiczne.

O tym, że inwestowanie w fotowoltaikę się opłaca wiadomo nie od dziś.

O tym, że inwestowanie w fotowoltaikę się opłaca wiadomo nie od dziś. Jest wiele dotacji i ulg dla osób, które chcą wspomóc domowy budżet i przy okazji działać proekologicznie. Nie inaczej jest, gdy pragniemy zainwestować niemałe pieniądze w farmę fotowoltaiczną.

Dużą zaletą inwestowania w wielkopowierzchniowe elektrownie fotowoltaiczne jest wykorzystywanie ziemi, dla której ciężko znaleźć zagospodarowanie. Po więcej informacji zapraszamy do poprzedniego wpisu: „Zalety dzierżawy pod farmy fotowoltaiczne”.

Jednak największą zaletą takiej inwestycji jest możliwość sprzedaży wytworzonej energii lub jej zagospodarowania zgodnie ze swoimi potrzebami. Oczywiście, aby móc sprzedawać energię należy uzyskać na to koncesję.

Decydując się na inwestycję w farmę fotowoltaiczną z Solarprojekt masz pewność, że pomożemy CI ze wszystkimi niezbędnymi zgodami od samego początku planowania instalacji. Zawsze możesz liczyć na nasze rady i pomoc, również gdy zakończymy montaż! Pamiętaj, że Solarprojekt zapewnia wieloletnią gwarancjęi darmowy serwis. Jeśli chcesz zarabiać na ekologicznej energii słonecznej nie czekaj, zgłoś się do nas!

 

Dział handlowy: 519 474 623

Dział projektowy tel: 507 822 584