EnglishGermanPolish

Korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznej

Montaż instalacji fotowoltaicznych to wszechstronne korzyści dla klienta, przekładające się zarówno na oszczędności finansowe, komfort użytkowania, ale także na ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, które są skutkiem wykorzystywania tradycyjnych źródeł.

Dzięki wytwarzaniu prądu z wykorzystaniem energii słonecznej, możemy czuć się niezależni od głównej sieci energetycznej– w pełni będziemy korzystać z tego, co sami uzyskamy, a wpływu na to nie będą miały różnorodne warunki atmosferyczne. To również rozwiązanie bardzo uniwersalne, z którego korzystać mogą swobodnie właściciele domów jednorodzinnych czy przedsiębiorstw, w tym również zakładów przemysłowych.

  • darmowa energia ze słońca przez cały rok niezależnie od panujących warunków atmosferycznych,

  • wyeliminowanie strat z niespodziewanych przerw w dostawie prądu (np. wichur, ulewnych deszczy, śnieżyc), brak problemów z poziomem właściwego napięcia,

  • znaczne zmniejszenie rachunków za prąd, a nawet ich zredukowanie do „0” w przypadku dobrania instalacji pokrywającej 100% zapotrzebowanie Inwestora,

  • bezgłośna praca,

  • instalacja jest bezpieczna dla środowiska, nie są wytwarzane żadne szkodliwe substancje,

  • pozytywne skutki ekologiczne, brak emisji niebezpiecznych, trujących związków (w tym dwutlenku węgla), produkcja czystej, zielonej energii przyjaznej dla człowieka i natury.

 

 

Dział handlowy: 519 474 623

Dział projektowy tel: 507 822 584