fbpx

Tel: Zobacz numer 519 474 623

  • Home/
  • Blog/
  • Planujesz budowę domu? Przemyśl fotowoltaikę!

Planujesz budowę domu? Przemyśl fotowoltaikę!

Planując budowę wymarzonego domu chcemy, aby był on funkcjonalny oraz służył nam przez długie lata. Inwestujemy w wiele ulepszeń, które poprawiają komfort naszego życia. Już na tym etapie planowania warto poważnie zastanowić się nad instalacją paneli fotowoltaicznych!

Dlaczego?

Ponieważ odpowiednie nachylenie dachu oraz rozmieszczenie okien oraz kominów może ułatwić zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej. Wcześniejsze planowanie daje nam gwarancje, że nic nie przeszkodzi w ich prawidłowym działaniu. Pozwoli nam to na uzyskanie większej ilości energii i znaczne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Jeżeli do instalacji fotowoltaicznej przymierzymy się po budowie domu, może okazać się, że pobliskie drzewa rzucają cień, a kominy lub okna przeszkadzają we właściwej instalacji.

Co więcej, dużo wygodniej i taniej zainstalować panele fotowoltaiczne na nowym dachu, którego przez długi czas nie będziemy musieli wymieniać. W innym przypadku możemy się narazić na dodatkowe koszty demontażu oraz ponownego montażu instalacji fotowoltaicznej w celu zmiany starego dachu na nowy. Dlatego warto już na etapie planowania budowy domu poważnie zastanowić się nad dodaniem paneli fotowoltaicznych. To ekologiczna inwestycja warta uwagi!

Planujesz budowę domu?

Szukasz sprawdzonego biuro projektowego?
Skontaktuj się z nami i zyskaj dodatkowy rabat na instalację fotowoltaiczną!

Translate »